AKL stendai Witfor'o parodoje

Organizatoriai nemokamai mums duoda 2 stendukus (žr. schemuteje šalia "Infobalt'o") ir visą jų apipavidalinimą: organizacijos užrašas, staliukas, kėdės. Iš tikro stendukus mums suorganizavo Infobalt'as ir abu stendukai traktuojami kaip Infobalto pratęsimas. Infobalt'as tai inicijavo, kadangi AKL'as yra labai graži iniciatyva :) Beje, dėl stendukų buvo kilęs ir triukšmas. Nors jie ir mažučiai (2mx1m), tačiau kodėl mums tokia garbė ir kodėl tokios sąlygos, kaip ir rėmėjams ;)

Stendas I. LIBRE SOFTWARE FOR DIGITAL COHESION

Šiame stende pristatome sprendimus, kurie galėtų paspartinti naujo kompiuterių vartotojo atsiradimą - kompiuteris gimtąją, suprantama kalba bei pigi ir legali programinė įranga. Taigi, panaikinami du pagrindiniai barjerai, kad pasodinti naujoką prie kompiuterio - "Easy take-off for beginners". Stende pakabinti plakatai su pristatomais sprendimais: Computer in Mother-tongue, Cost-effective Legal Software.

Taip pat stende stovi IBM paskolintas kompiuteris, kuriame demonstruosime lokalizuotą/dalinai lituanizuotą "Knoppix", pagerintą ir ištaisytą Manto iniciatyva, kartu su kitomis programomis. Ir dalinsime bukletukus.

Stendas II. eVITAMINS FOR DIGITAL COHESION

Stendas skirtas pristatyti AKL iniciatyvoms. Pagrindinis akcentas - Roadshow projektas, kurio idėja po truputį gryninasi. Roashow projekto metu didelė komanda važinės po Lietuvą ir dalins eVitaminus (eVitamins for growth and healthy business). eVitaminų turime įvairių rūšių: smulkiam ir vidutiniam verslui, švietimui, bendruomenėms ir kt. Daugiau apie projektą informacijos turėtų atsirasti prie paties projekto aprasymo. Stende pakabinti šaunūs plakatai ir dalinami bukletai.


Apie KNOPPIX ir lituanizuotas programas

http://www.lietuvybe.org/vertimai/linux.php

Pirmoji stendu koncepcija