Žiniasklaida

Yra didelės galimybes rašyti į bet kur (!!!), kadangi open source tema yra visiems be galo įdomi: ir dienraščiuose, ir rajonų laikraščiuose, ir specialiuzuotuose žurnaluose, kt.

Reikia, kad kas užsiimtų tuo nuolat, nes tai taip pat reikalauja ir pastangų, ir darbo.

Nemažai info apie publikuotus straipsnius yra sukaupta mūsų www skaitykloje

ApklausosAnketaRenginiams - čia padarysim apklausos anketos, kurią duosime per įvairias parodas ir pan. šabloną.Egle, 2003/06/06 16:10 EET (via web):
Eilini kartą per žinias (LTV "Panoramą", ir t.t.) išgirdusi pranešimus apie "baisius" virusus prisiminiau vieną dalyką, kurį mes turima įgyvendinti:

Reikia pasiekti, kad pranešimuose apie virusus būtų tiksliai įvardinta, kokią programinę įrangą naudojant jie pavojingi (arba kokią naudojant nereikia jų bijoti) - t.y. dabar pranešimai būna maždaug tokie:

"Pasirodė naujas baisus virusas, jis užkrečia daugelį bylų diske, gali sunaiginti daug informacijos jūsų diske, taip pat kitiems išsiųsti konfidencialią informaciją ir t.t. Virusas aktyvuojasi paleidus prie laiško prisegtą bylą"

O galėtų būti prie viso to pridedamas dar vienas sakinys - "Nenaudojantiems M$ Windows OS šis virusas nepavojingas". Arba toks - "Šis virusas neveikia Linux ir kitose "UNIX" tipo OS."

Taip pat daug virusų plinta tik M$ Outgliuk dėka - manau šį faktą taip pat galėtų paminėti tokiuose pranešimuose, nes iš dabartinių pranešimų susidaro įspūdis, kad tie virusai visagaliai, visiems kenkia ir yra labai baisūs...


mykolas, 2003/09/27 00:52 EET (via web):
Taip, Egle. Tik pateikime tai neutraliai, nešališkai: "pasirode naujas virusas, uzkreciantis MS OE"; "pasirode naujas MS Windows sistemos virusas". Kaip to pasiekti?