linux.akl.lt portalo projektas

iniciatoriai: Jaro, Mantiena bei naujai prisijungęs Cookiem.


Čia bus pateiktas linux portalo projektas. Schemos ir t.t. Išdėstyti jūsų ir mūsų pamastymai. Laukiama atsiliepimų, bei pageidavimų.


Naujienų portalas http://naujienos.akl.lt

Šiuo metu www.akl.lt svetainėje naujienos talpinamos tik apie renginius ar seminarus, susijusius su laisva programine įranga, kitą atvirojo kodo politiką, ir labai retai apie naujas laisvas programas....

Naujienu portalui reikia:

Parašė Gintas Balčiūnas (gintas at gmail.com), redagavo Jaro (jaro at akl.lt).

Čia buvo parašyta for naujenos.akl.lt bet tinka ir to linux.akl.lt, taigi mes tai ir bandome realizuoti ;)

SiteMap?:

Sitemap


comments:

... --Mantas Kriaučiūnas, Wed, 23 Feb 2005 14:33:40 +0200 reply
Saulius Gražulis pastebėjo:

Tik krito į akis, kad vėl (kurį kartą... :) pamiršom Guru ir GNU sistemą/projeką/idėjas...

Kad ir ką ten begalvotume apie filosofiją ir ideologijas ;), būkim teisingi:

gcc --version Copyright (C) 2003 Free Software Foundation, Inc. This is free software; see the source for copying conditions. [...]? ... Ir dar keli šimtai GNU projektų bei tūkstačiai programėlių ...

Taip kad vis tik mes naudojame GNU/Linux, RMS teisus ;).

Deramai įvertinkime Ričardo ir FSF nuopelnus. Be FSF projektų Linux'as gal net iš vis nebūtų atsiradęs... Ir jau tikrai neturėtume sistemos, kuria visi laisvai galime naudotis šiandien.

Dizainas ar svetaine? -- Thu, 14 Apr 2005 20:37:12 +0300 reply
Nelabai supratau reikalinga svetaine ar svetaines dizainas..?

Ir tai ir tai -- Thu, 14 Apr 2005 23:21:22 +0300 reply
Svetainė jau daroma. Kol kas ten žiaurus unstable, ta svetainė bus. Bet vat dizaineris iš menęs nekoks. Taigi jei kas galėtu padaryti dizainą tai būtų cool :)

Žinoma, jei kas yra eZpublish žinovas ir norėtu prisijungti prie varykliuko konfiguravino, tai irgi labai prašome prisijungti.

Dar labai reikia žmonių, kurie rašytu straipsnius ir naujienas.

VooZ2? -- Wed, 20 Apr 2005 23:11:58 +0300 reply
jaro, linux.akl.lt tai turi buti kuri apima viska: linux distru naujienas,linux pasaulio naujienas ir pan. jei zmogui reik pagalbos ar HOWTO jis eina i dokumentacija pasirenka kokia jis distra domisi ir mato visus HOWTO trumpa aprasyma ir linka kur gali visa perskaityti teksta

į ką orientuojamės -- Fri, 27 May 2005 03:02:24 +0300 reply
pagalvojau, išsamiai apie visokio plauko Linuxus tikrai nespėsime aiškinti. Forumuose galima vietos tam palikti (ir gal Wiki), o geekai puikiai išmano google ir pan :)

Bet jei orientuojames į eilinį mirtingąjį, tai butu naudinga ir howto, ir dokumentacija, ir (vaikisku) straipsnių, ir tutorialai (gal net animacijos) - manau tam geriausiai tiktų Baltix distra... - kaip sako Mamberiai "simplicity is power" :)

ping -- Sun, 12 Jun 2005 16:50:08 +0300 reply
Taip, orientuotis gal labiau reiktų į paprastą vartotoją. Labiausiai reiktų straipsnių kaip atlikti kasdienines užduotis. Pavyzdžiui kaip išsikepti CD (programų apžvalga) arba kaip padaryti, kad veiktų garsas iš kelių programų, kaip įdiegti Flash/Java, kaip sureguliuoti šriftus. Taip pat nepakenktų straipsniai šiek tiek ne į temą, pvz apie Jabber, GnuPG?. Ir aišku tokių nestandartinių Tips/Tricks pvz kaip susireguliuoti savo vietinį paštą.

Tarp kitko, jau turėjo baigtis konkursas dėl svetainės dizaino. Alio... kas dar gyvas?

Jaro dėl dizaino -- Tue, 14 Jun 2005 18:09:52 +0300 reply
Jo konkursas dėl dizaino baigėsi. Rašykite čia kuris iš dizainų (http://linux.akl.lt/dizainai.html) Jums labiau patiko :)

... -- Tue, 14 Feb 2006 21:17:34 +0200 reply
geresne ta vitalijaus svetaine,,viskas aisku nieko imantraus..svarbiausia kokia info nte bus