INFOBALT 2004

Projektas LINUX RAMPA

Problema. Įmonės dar mažai žino apie AK/Linux, o jei žino - nepasitiki. Įmonės dažnai girdi konkrečius programinių įrangų sprendimus (pvz. žino, kad tas ir tas naudoja tokį softą ir jis tokio nori), o apie AK/Linux - mažai. IT įmonėms dar per mažai vartotojų, todėl reikia įdėti daug pastangų klientų įtikinimui apie AK/Linux naudą ar alternatyvius sprendimus žinomiems. IT įmonės, taikančios AK/Linux sprendimus, klientams nesako, kad tai AK sprendimas.

Nauda. IT įmonės rastų daugiau kontaktų, gautų daugiau kontraktų. Skatintų IT įmones teikti AK/Linux paslaugas. Didintų įmonių specialistų ir sprendimus priimančių atstovų žinias ir pasitikėjimą AK/Linux programomis. Didėtų žinančių, pasitikinčių ir naudojančių AK/Linux ratas. Išsklaidytų sklandančius gandus ir mitus (ir pasaulinio lygio).

Tikslas. Didinti AK/Linux naudojimą Lietuvoje. Skatinti IT įmones teikti paslaugas AK/Linux srityje.

Projekto aprašymas. Infobalt parodoje pateikiamas pilnas kompleksas pasiūlymų su LINUX:

Pateikimo būdai:

Dalyviai:

Dar daug įmonių, teikiančių AK/Linux paslaugas, nepažįstame. Todėl galbūt reiktų padaryti apklausą, kaip buvo galvota. El. paštu apklausti tiesiogiai nuo AKL Infobalt nares - ar teikia AK paslaugas, kt. Arba atlikti apklausą per Infobalto listą.